• Hair

  Su biochemijos mokslų daktare Lietuvoje kurtas ritualas, aprūpinantis organizmą jam reikalingiausiomis medžiagomis iki pat plauko folikulo – keratinu, biotinu, selenu, variu, cinku ir kitais, kurių mokslu įrodyta nauda išgauna ne tik gaivų juodųjų serbentų limonadą, bet ir plaukų auginimo meistrą.

 • Gut prime

  Kad žarnynas klestėtų, o oda švytėtų – su biochemijos mokslų daktare Lietuvoje kurtas mikrobiotos pagrindas papildo žarnyną net 2 mlrd. gerųjų bakterijų, prebiotikais, alaviju, saldymedžiu ir kitais gamtoje rastais, bet moksliškai patvirtintos naudos ingredientais.

 • Karameliniai baltymai

  Pirmieji tokie Europoje baltymai: augaliniai, bet tirpūs, kremiški, ir, remiantis atsiliepimais, tikrai skanūs. Skirti natūraliam atsistatymui po sporto, raumenų masės augimui bei imunitetui, šie baltymai aprūpina pilnu aminorūgščių profiliu, reishi ekstraktu, maca šaknimi, skaidulomis ir švelniu karamelės arba juodojo šokolado skoniu.

 • Žarnynui

  Minimalistinė supermaisto formulė, padedanti palaikyti sklandžią virškinimo veiklą ir puoselėti žarnyną iš vidaus.

 • Šokoladiniai baltymai

  Juodojo šokolado skonio augalinės kilmės baltymai, praturtinti mineralais, adaptogenais ir matcha – natūraliam atsistatymui po sporto, raumenų masės augimui bei imunitetui.

 • Skaisčiai odai

  Kartais odai reikia bent truputėlio pagalbos – uogų ir cinamono skonio mišinys puoselėja odos skaistumą iš vidaus bei yra gausus antioksidantų, riebiųjų rūgščių ir vitamino C. Natūrali ir minimalistinė sudėtis jau prisidėjo prie tūkstančių moterų maistingesnės odos rutinos, padėdama ir vėl džiaugtis švytinčia oda.

 • Balansui

  Jei kiekvieną mėnesį hormonai šokinėja ir atsineša bėrimus, nuotaikų kalnelius, nenuspėjamą apetitą, svyruojančią energiją, net skausmus, nereikėtų galvoti, kad tokia ta moters dalia – mėtinis mišinys aprūpins kūną medžiagomis, kurių labiausiai trūksta siekiant geros savijautos viso ciklo metu.

 • Energijai

  Kai kūnui reikia užtikrintos energijos: tokios, kuri staigiai iškilusi neišnyktų per pirmą valandą, kviesdama antrą puodelį kavos, geriausiai tinka šokoladinis mišinys – aprūpins tolygia energija, baltymais, mineralais, antioksidantais ir smaližių norų išpildymu.

 • Imunitetui

  Šiltas apkabinimas puodelyje. Taip taikliausiai apibūdintume šį mišinuką. Supermaisto ingredientai, kaip reishi grybai, gali padėti palaikyti imuninę sistemą, o imbieras, cinamonas ir ciberžolė yra gausus antioksidantų šaltinis.

1 9

Matcha

Tolygios energijos ir susikoncentravimo eliksyras tiesiai iš Wazukos miestelio Japonijoje. Aukščiausių kokybės standartų lydima matcha leis mėgautis autentišku, švelniu jos skoniu.

Ar jau minėjome, kad kas penktą matchą dovanojame?

 • Klasikinė matcha

  Aukščiausios kokybės klasikinė matcha leidžia gaminti tobulas latte namuose, o besimėgaujant skoniu, jausti tolygią energiją bei lengvumą norint susikoncentruoti.

  SUŽINOTI DAUGIAU 
 • Ceremoninė matcha

  Aukščiausios kokybės sodraus ir natūraliai saldaus skonio tradicinė japoniška žalioji arbata, pagaminta iš pirmo derliaus jaunų lapelių Wazuka miestelyje.

  SUŽINOTI DAUGIAU 
1 2

Ekologiškos adaptogenų kapsulės

Rinkis dviejų adaptogenų prenumeratą, keisk norimas kapsules kas mėnesį, gauk 10% nuolaidą ir mėgaukis nemokamu pristatymu!

 • Kordicepsas

  Energijos ir ištvermės adaptogenas – taip jis įvardijamas sportininkų bendruomenėje, tačiau tai natūralus ir galingas įrankis ne tik prieš treniruotes, bet ir kasdienybėje siekiant aprūpinti kūną tolygia energija.

 • Lion's mane

  „Jėgainė protui“, „maistas smegenims“, „eliksyras susikaupimui“  – įvairiausiai vadinamas adaptogenas vis labiau mėgiamas dirbančių protinį darbą, besimokančių, kai norima pasitelkti natūralias priemones atminčiai, lengvesniam susikoncentravimui ir miglos mažinimui.

 • Chaga

  Vienas galingiausių adaptogenų, todėl net vadinamas „antioksidantų karaliumi“. Antioksidantus ypač vertina oda, kuriai jie veikia kaip natūrali apsauga nuo oksidacinės pažaidos, kurį kūnas patiria nuo saulės, sporto, patiriamo streso.

 • Reishi

  Adaptogenas, vadinamas „nemirtingumo grybu“. Kadangi dėl raminamųjų savybių jis gali padėti siekiant sustiprinti imuninę sistemą, dažniausiai yra vartojimas kaip natūrali priemonė norint padidinti atsparumą sezono peršalimams.

1 4